Konkurs Twojego Zagłębia: Mamy dla Was bony na gokarty

Mamy dla Was dwanaście pojedynczych zaproszeń na tor gokartowy Adrenalina. Nowoczesne bolidy i pętla, która może mieć nawet 900 metrów długości, zapewniają doskonałą zabawę. Aby Wam to umożliwić, rozdajemy bony.

W hali o powierzchni 4000 metrów kwadratowych, na miłośników adrenaliny czeka dwanaście gokartów włoskiej firmy PAROLIN model XT40. Silnik HONDY ma pojemność 270 centymetrów sześciennych mocy 9 koni mechanicznych. W połączeniu z lekką konstrukcją i nisko położonym środkiem ciężkości pozwala na przeżycie prawdziwych sportowych emocji.

Brzmi interesująco? No to zagrajcie w naszym konkursie. Do wygrania jest 12 pojedynczych zaproszeń na tor gokartowy ADRENALINA zlokalizowany przy ulicy Chemicznej 12 w Sosnowcu. Aby zdobyć jedno z nich, w mailu przesłanym na adres: redakcja@twojezagłebie.pl, należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu, miasto, w którym mieszkacie i odpowiedzieć na pytanie: Jak podczas upałów przetrwać w samochodzie? Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą elektroniczną.

Na odpowiedzi czekamy do 20 czerwca do godziny 12:00. Tor jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 23:00, w soboty od 11:00 do 23:00, a niedzielę od 12:00 do 23:00.

Powiązane posty