Reklama
http://www.twojezaglebie.pl/wp-content/plugins/adrotate/adrotate-out.php?track=MjEsMiwwLGh0dHA6Ly8j


Lato z Hutnikiem”

Atrak­cje dla sosno­wiec­kich dzieci zapew­nia pro­jekt „Lato z Hut­ni­kiem”, dzięki któ­remu mali sosno­wicz­nie moga przy­jem­nie spę­dzić okres wakacyjny.

Podczas festynu spotkali się mieszkańcy Zagórza

Pod­czas festynu spo­tkali się miesz­kańcy Zagó­rza – fot.TM

Trwa­jąca od początku lipca do końca sierp­nia impreza zapew­nia wiele cie­ka­wych atrak­cji, główną z nich jest dmu­chany zamek „Baja­do­cja”, po któ­rym mogą sza­leć do woli pod­opieczni. Do innych atrak­cji należą tur­nieje piłki noż­nej, siat­kówki i inne zawody spor­towe, kon­kursy z nagro­dami (np. kon­kurs pio­senki) oraz malo­wa­nie twarzy.

Roz­rywka jest zapew­niona dzięki współ­pracy Forum dla Zagłę­bia, spół­dzielni „Hut­nik” i klubu osie­dlo­wego „Bak­cyl”.  -Bar­dzo dobrze, że powstała taka ini­cja­tywa, dzięki temu dzieci, które nigdzie nie poje­chały, mają oka­zję bawić się za darmo – mówi nam jedna z wolon­ta­riu­szek opie­ku­ją­cych się dziećmi, Nata­lia Ziaja. Wolon­ta­riu­sze z MOPS-u oraz FdZ są także jed­nym z fila­rów imprezy.

Do końca waka­cji „Lato z Hut­ni­kiem” odwie­dzi ul. Boh. Monte Cas­sino (22–23 sierp­nia), ul. Lubel­ską (25 sierp­nia), ul. Gwiezdną, gdzie odbędą się także zawody siat­kówki pla­żo­wej (26–27 sierp­nia) oraz  ul. Kisie­lew­skiego (2–3 września).



Twoje Zagłębie © 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone